COBRABiD sp. z o.o. posiada do wynajęcia pomieszczenia biurowe znajdujące się na III piętrze budynku mieszkalno-biurowego „Łucka City” w Warszawie przy ul. Łucka 15. Łączna powierzchnia kondygnacji to 1.567,19 m2. Podzielona jest na dwa moduły (pierwszy ok. 70% powierzchni, drugi – 30%). Zastosowany na niej jest układ korytarzowy – pomieszczenia biurowe (o zróżnicowanej powierzchni od ok. 10 do 70 m2) usytuowane są po obu stronach korytarza.

Budynek posiada ochronę oraz własną recepcję. Na kondygnację dostać się można za pośrednictwem sześciu szybkobieżnych wind lub wejść jedną z dwóch klatek schodowych. Drzwi klatek schodowych otwierane są kartami magnetycznymi.

Większość pomieszczeń biurowych posiada wykładzinę dywanową oraz sufity podwieszane z oświetleniem rastrowym. Część pomieszczeń biurowych jest bardzo dobrze doświetlona, posiada duże okna, pomieszczenia te mogą pełnić funkcje gabinetów.

Na korytarzach podłogi pokryte są wykładziną PCV (moduł pierwszy i panelami (moduł drugi) a ściany pomalowane farbą, sufity są podwieszane z oświetleniem rastrowym.
Na kondygnacji znajdują się 4 toalety. Na podłodze terakota, ściany wyłożone glazurą, armatura w dobrym stanie. Aneks kuchenny oraz dwa pomieszczenia gospodarcze także wyłożone są glazurą z terakotową podłogą.

Spółka dysponuje także 30 miejscami parkingowymi znajdującymi się w garażu podziemnym.

Ceny konkurencyjne biorąc pod uwagę lokalizację w centrum Warszawy.

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu:
tel.: (22) 749 16 92 lub email: biuro@cobrabid.pl

Łucka_15_09 Łucka_15_10 Łucka_15_04

Łucka_15_06 Łucka_15_07

Łucka_15_03 Łucka_15_01